Niepubliczne Przedszkole Mały Einstein

Gdynia (PPNT)

''To właśnie w trakcie zabawy dziecko zawsze zachowuje się ponad swój wiek, wychodzi poza swoje codzienne zachowania, jest twórcze i kreatywne'' - Lew Wygotski

Rekrutacja

Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 7 lat do naszego przedszkola. Placówka w PPNT, AL. Zwycięstwa 96/98 dedykowane jest wyłącznie dzieciom pracowników PPNT.
Dołącz

Zapisy Tekst2

Naszą misją jest stworzenie placówki, w której wspierany jest naturalny rozwój dzieci oparty na wrodzonej, dziecięcej potrzebie poznawania, badania, odkrywania i eksperymentowania. W dążeniu do dziecięcej samodzielności, jesteśmy ich towarzyszami...
Zapisy

Metody Pracy

Narzędzia TOC

Narzędzia krytycznego myślenia wykorzystujemy w tym celu w naszych codziennych zadaniach. Ułatwiają one dzieciom myślenie przyczynowo-skutkowe, pomagają zapamiętać na bazie zrozumienia.

Mindfulness

Zajęcia rozwijające zdolność koncentracji i relaksacji. Poprzez ćwiczenia oddechowe dzieci uczą się kontrolowania własnych emocji. Trenujemy samokontrolę, wzmacniamy mięśnie, odreagowujemy stresy i napięcia.

Klucz do uczenia się

Program poznawczy kształtujący umiejętność uczenia się. Dziecko poprzez twórczą zabawę uczy się samodzielnego myślenia i poszukiwania niestandardowych rozwiązań problemów.

Projekty Edukacyjne

W projektach poruszamy tematykę ciekawą dla dzieci dotyczącą ich najbliższych zainteresowań. W czasie trwania projektu zamieniamy się w badaczy, którzy badają kosmos, poszukują odpowiedzi na wcześniej postawione pytania.

Lego Education

Klocki lego od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Dzisiaj są one coraz częściej wykorzystywane w edukacji. Lego in Education to program dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Dowiedz się więcej
o naszych metodach

metody pracy