Niepubliczne Przedszkole Mały Einstein IB PYP 
(status kandydata*)

Gdynia

"The important thing is not to stop questioning" - Albert Einstein

Rekrutacja

Zapraszamy do naszej placówki przy ul. Kazimierza Górskiego 3T Office Park.
Dołącz

Zapisy Tekst2

Naszą misją jest stworzenie placówki, w której wspierany jest naturalny rozwój dzieci oparty na wrodzonej, dziecięcej potrzebie poznawania, badania, odkrywania i eksperymentowania. W dążeniu do dziecięcej samodzielności, jesteśmy ich towarzyszami...
Zapisy

Metody Pracy

Narzędzia TOC

Narzędzia krytycznego myślenia wykorzystujemy w tym celu w naszych codziennych zadaniach. Ułatwiają one dzieciom myślenie przyczynowo-skutkowe, pomagają zapamiętać na bazie zrozumienia.

Mindfulness

Zajęcia rozwijające zdolność koncentracji i relaksacji. Poprzez ćwiczenia oddechowe dzieci uczą się kontrolowania własnych emocji. Trenujemy samokontrolę, wzmacniamy mięśnie, odreagowujemy stresy i napięcia.

Klucz do uczenia się

Program poznawczy kształtujący umiejętność uczenia się. Dziecko poprzez twórczą zabawę uczy się samodzielnego myślenia i poszukiwania niestandardowych rozwiązań problemów.

Projekty Edukacyjne

W projektach poruszamy tematykę ciekawą dla dzieci dotyczącą ich najbliższych zainteresowań. W czasie trwania projektu zamieniamy się w badaczy, którzy badają kosmos, poszukują odpowiedzi na wcześniej postawione pytania.

Lego Education

Klocki lego od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Dzisiaj są one coraz częściej wykorzystywane w edukacji. Lego in Education to program dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Dowiedz się więcej
o naszych metodach

metody pracy